اخبار

 

فرم نظرخواهی پایش محیط کسب و کار

در فرم نظرخواهی مربوط به گزارش پایش محیط کسب و کار که از طرف خانه صنعت،معدن و تجارت ایران ارسال گردیده 2 سوال درباره مسائل روز اقتصاد ایران مطرح میگردد.
دوشنبه 30 تیر ماه 1393

تبریک به روسای شرکتهای زر ماکارون و آذین خودرو

اهداء لوح وتندیس صنعتگر نمونه کشوری توسط ریاست محترم جمهوری به جناب آقای مرتضی سلطانی رئیس گروه زر و جناب آقای رضا رضایی رئیس گروه آذین خودرو درهمایش روز ملی صنعت و معدن سال 93 را به کلیه فعالین اقتصادی استان البرز تبریک می گوئیم.
سه شنبه 10 تیر ماه 1393

حلول ماه ضیافت الهی بر همه مسلمانان جهان مبارک باد

دعای روز اول ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم اللهمَّ اجعل صِیامی فیهِ صِیامَ الصائِمین وَ قِیامی فیهِ قِیامَ القائِمین وَ نَبِّهنی فیهِ عَن نَومَهِ الغافِلین وَ هَب لی جُرمی فیهِ یا اِلهَ العالَمین وَاعفُ عَنّی یا عافِیاً عَنِ المُجرِمین
دوشنبه 9 تیر ماه 1393

اصلاحیه دستورالعمل اشتغال و ادامه کار زنان کارگر در ایام مرخصی زایمان و دوران شیردهی

متن نامه ارسالی خانه صنعت، معدن وتجارت ایران به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در خصوص دستورالعمل اخیر مدیر کل روابط کار و جبران خدمت این وزارت خانه با موضوع "وضعیت اشتغال و ادامه کار زنان کارگر در ایام مرخصی زایمان و دوران شیردهی" در فایل زیر میباشد.
شنبه 7 تیر ماه 1393

همایش بزرگ صنعت، معدن وتجارت استان البرز برگزار شد.

مراسم باشکوه بزرگداشت روز ملی صنعت ومعدن استان البرز درسالن همایشهای سازمان صنعت، معدن وتجارت استان البرز برگزارشد.
شنبه 7 تیر ماه 1393

برگزاری مسابقه طراحی بسته بندی آثار صنایع دستی با رویکرد صادرات

سازمان توسعه تجارت ایران در راستای ماموریت خود در حوزه توسعه و ترویج بسته بندی محصولات و رفع موانع موجود و به منظور افزایش سطح کیفی وکمی صادرات صنایع دستی کشور در نظر دارد (( مسابقه طراحی و بسته بندی صنایع دستی با رویکرد صادرات )) را با همکاری اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان صنایع دستی ایران در شهریور ماه 1393 و در دو مرحله برگزار نماید. هدف اصلی این مسابقه ارتقاء کیفیت بسته بندی صنایع دستی در بازارهای بین المللی می باشد. کلیه اطلاعات مربوط به زمانبندی و شرایط شرکت در مسابقه در پورتال سازمان مذکور به نشانی www.top.ir ارائه شده است.
سه شنبه 27 خرداد ماه 1393

برگزاری سمینار "معرفی و شناسایی بازارهای هدف محصولات صادراتی استان"

مدرس سمینار :دکتر حسن افتخاریان
چهارشنبه 21 خرداد ماه 1393

برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بیشکک قرقیزستان

نظر به اهمیت نقش برگزاری نمایشگاهها و رویدادهای تجاری در توسعه مراودات اقتصادی و پیشبرد صادرات غیر نفتی کشور فراخوان و فرم ثبت نمام برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بیشکک قرقیزستان که مقرر است با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران توسط شرکت هومان توس شرق در شهریور ماه سالجاری برگزار میگردد. واحدهای تولیدی و اقتصادی علاقمند میتوانند از طریق فرم های زیر اقدام نمایند.
سه شنبه 13 خرداد ماه 1393

سمینار تخصصی معرفی بازار اندونزی با هدف صادرات محصولات تند غذایی

سازمان توسعه تجات ایران مبنی بر برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی تهران به اطلاع میرساند درنظر است سمینار تخصصی معرفی بازار اندونزی با هدف صادرات محصولات تند غذایی در روز دوشنبه مورخه 93/03/12 از ساعت 9 لغایت 12 در محل سالن سبز ساحتمان رفاهی سازمان توسعه تجارت ایران (طبقه فوقانی بانک ملی) برگزار گردد. علاقمندان میتوانند در روز و ساعت مشخص شده حضور داشته باشند.
سه شنبه 13 خرداد ماه 1393

بیانیه پایانی بیست و سومین اجلاس سراسری خانه های صنعت،معدن وتجارت کشور

شرایط فعلی اقتصاد کشور ایجاب می نماید خانه های صنعت،معدن وتجارت به عنوان یک تشکل تخصصی فراگیر در حوزه صنعت و معدن تمامی تلاش و امکانات خود را در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین آرمانهای تاکید شده معظم له در آغاز سال در نیل به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و همسو با دولت تدبیر و امید در دستیابی به اهداف فوق الذکر به کار گیرد.
شنبه 10 خرداد ماه 1393

اطلاعیه فوری تمدید مهلت ارسال فرمهای روز ملی صنعت و معدن

بدینوسیله باطلاع کلیه شرکتها و کارخانجات تولیدی استان البرز میرساند که مهلت ارسال فرمهای واحدها و پیشکسوتان نمونه برای روز ملی صنعت و معدن سال 93 تا پایان تاریخ 93/03/10 تمدید گردید. علاقمندان میتوانند فرمهای خود را به خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز ارسال نمایند.
چهارشنبه 7 خرداد ماه 1393

اطلاعیه فوری

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز طی نامه ای درنیمه دوم اردیبهشت ماه سالجاری (93)اختیاراتی را به خانه صنعت، معدن و تجارت استان البرز واگذار نموده است.انجمنهایی که توانایی وزیرساختهای اداری لازم جهت همکاری درموارد یاد شده را دارد سریعتر مراتب را به‌این‌خانه اعلام فرمایند.
یکشنبه 28 اردیبهشت ماه 1393

امکان انجام تبادلات ارزی و ایجاد گشایش اعتبار اسنادی در بغداد

باطلاع واحدهای تولیدی ، صنعتی و صادراتی میرساند پیرو نامه سازمان توسعه تجارت ایران و اطلاعیه ارسالی رایزن بازرگانی ایران در بغداد امکان انجام تبادلات ارزی و ایجاد گشایش اسنادی توسط بانک ملی ایران در بغداد صورت پذیرفته است.
شنبه 20 اردیبهشت ماه 1393

آمادگی بانک مسکن جهت انجام امور ارزی

به اطلاع واحدهای تولیدی و صنعتی میرساند که بانک مسکن آمادگی انجام امور ارزی شرکتها و اشخاص حقیقی که در خصوص امر واردات فعالیت مینمایند را داراست.
پنجشنبه 18 اردیبهشت ماه 1393

برگزاری نمایشگاه دانش بنیان در اربیل عراق

سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد در تاریخ 18 لغایت 21 سال جاری نمایشگاه محصولات دانش بنیان رابا حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در اربیل عراق با تخفیف 50% هزینه مشارکت برگزار نماید. علاقمندان به شرکت دراین نمایشگاه میتوانند با سازمان صنعت، معدن وتجارت استان البرز تماس حاصل نمایند.
سه شنبه 16 اردیبهشت ماه 1393

برگزاری پاویون ملی ایران در سال 93

شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان پاویون ملی ایران را در سال 93 برگزار مینماید. فراهم نمودن حضور توانمند صاحبان صنایع ایران در عرصه رقابت بین المللی، معرفی بدون واسطه محصولات و خدمات به جهان، حضور فعال در بازار مصرف دیگر کشورهای رو به رشد دنیا از جمله اهداف این پاوین میباشد.
دوشنبه 15 اردیبهشت ماه 1393