اخبار

 

برگزاری نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری در بغداد

اداره کل خلیج فارس وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد نمایشگاه بین المللی پیمانکاری و سرمایه گذاری در شهر بغداد از تاریخ 26 لغایت 29 شهریور در عراق، برگزار میشود. واحدهای تولیدی و صنعتی علاقمند به شرکت در این نمایشگاه میتوانند با سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز تماس بگیرند.
سه شنبه 26 فروردین ماه 1393

تعطیلی مرزهای عراق

رایزن محترم بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در کشور عراق بیان کرد: با عنایت به انتخابات پیشرو در کشور عراق در تاریخ 2014/04/30 (میلادی) و احتمال بسته شدن مرزها و ایجاد تدابیر امنیتی از یک هفته قبل از آن وجود داردو بدین جهت ممکن است عقد قراردادهای تجاری بدون در نظر گرفتن این مهم موجب خساراتی به تجار و بازرگانان ایرانی گردد.
سه شنبه 26 فروردین ماه 1393

اعزام هیئت بازاریابی به کشور عمان

دفتر امور ترویج و تجارت سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد نسبت به اعزام هیئت تجاری-بازاریابی در اواخر اردیبهشت ماه سال جاری به کشور عمان د رگروه های کالایی و خدماتی محصولات غذایی و کشاورزی، میگو، مشتقات نفتی، سنگهای ساختمانی کاشی و سرامیک، شیرآلات بهداشتی، سیمان، قیر، فرش ماشینی ، کودهای شیمیایی و سموم دفع آفات نباتی ، آهن و فولادوخدمات فنی و مهندسی و گردشگری اقدام نماید.علاقمندان میتوانند آمادگی خود را حداکثر تا تاریخ 31 فروردین ماه سال جاری به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام نمایند.
شنبه 23 فروردین ماه 1393

وصول مطالبات غیر جاری بانکها و موسسات اعتباری

درخصوص پیشنهاد خانه صنعت،معدن وتجارت استان تهران درارتباط با رفع مشکلات وموانع بانکی واحدهای تولیدی در بخش صنعت، معدن
شنبه 23 فروردین ماه 1393

برگزاری اولین همایش اقتصادی و تجاری ایران و روسیه

گروه بین الملل فراز در نظر دارد در راستای افزایش صادرات غیرنفتی و توسعه مراودات تجاری و با عنایت به سابقه طولانی و حجم بالای تبادلات اقتصادی فی ما بین دو کشور ایران و روسیه " اولین همایش اقتصادی و تجاری ایران و روسیه " در حوزه " صنایع غذایی ، کشاورزی ، ساختمان و ماشین آلات " با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت مورخ 93/05/15 در مرکز همایش های بین المللی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار نماید. این همایش با حضور هیئت بلند پایه تجاری و مسئولین بازرگانی کشور روسیه، صاحبان صنایع و بازرگانان ایران و مسئولین بخش دولتی از جمله سازمان صنعت،معدن و تجارت ، سازمان توسعه تجارت ایران و شورای مشترک بازرگانی برگزار میگردد.
شنبه 23 فروردین ماه 1393

بيانيه پاياني بيست ودومين اجلاس خانه هاي صنعت،معدن وتجارت كشور در يازدهمين جشنواره توليدملي - افتخارملي

ما اعضاي خانه صنعت، معدن و تجارت ايران اعتقاد داريم كه با اتكاي به عقلانيت در تصميم گيري و اراده در عمل و شناخت فرصتها و تهديدهاي پيش رو بايد براي برون رفت از شرايط خطيري كه كشور در آن قرار گرفته است، ميبايست همانند سالهاي دوران دفاع مقدس و دوران بازسازي پس از آن، گامهاي عملي براي همسوسازي و هم افزايي و بسيج همه ظرفيتهاي موجود و توان ملي در جهت پيشبرد اهداف اقتصادي و توسعه رفاه اجتماعي كشور با محوريت توسعه صنعتي و حمايت از توليد ملي به كار گرفته شود. براي نيل به اين مهم نيازمند اتخاذ راهكارهاي بنيادي و عبرت گرفتن از آسيب هاي ناشي از سوء مديريت در اقتصاد كشور در گذشته مي باشيم.
یکشنبه 18 اسفند ماه 1392

اجلاس سراسری روسا و دبیران خانه های صنعت ، معدن و تجارت کشور در یزد

بيست و دومين اجلاس روسا و دبيران خانه‌هاي صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور پيش از ظهر چهارشنبه در پارک علم و فناوري يزد گشايش يافت.
شنبه 17 اسفند ماه 1392

برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ استانبول

شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران به نمایندگی ازدولت جمهوری اسلامی ایران درنظر دارد در یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ استانبول که از تاریخ 14 لغایت 17 خرداد ماه سال 1393 مقارن 7-4 با ژوئن سال 2014 میلادی د رکشور ترکیه برگزار میگردد، مشارکت نماید. درصورت نیاز به اطلاعات تکمیلی وآگاهی از تسهیلات در نظر گرفته شده با شماره تلفنهای 22662495-021 و 21912766-021 تماس حاصل فرمائید.
سه شنبه 13 اسفند ماه 1392

برگزاری دومین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

برگزاری دومین نمایشگاه "تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران" با هدف کاهش وابستگی آزمایشگاه های داخلی به تجهیزات و تولید مواد وارداتی و همچنین استفاده از توانمندیهای داخلی در این راستا و حمایت از فعالیت های دانش بنیان در زمینه ساخت تجهیرات و تولید مواد آزمایشگاهی در تاریخ 7 تا 11 اردیبهشت ماه سال 1393 برگزار میگردد. شرکتهای سازنده تجهیزات و تولیدکننده مواد آزمایشگاهی برای دریافت اطلاعات کامل به پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranlabcxpo.ir مراجعه نمائید و یا با دبیرخانه نمایشگاه با شماره تماس 66563224-021 تماس حاصل فرمائید.
سه شنبه 13 اسفند ماه 1392

انتصاب آقای زارعی به عنوان عضو هیئت فنی صدور مجوز تاسیس مراکز مشاوره کارآفرینی

در جلسه مورخ 92/12/06 که در دفتر معاونت استانداری برگزار گردید، به استناد ماده 6 آئبن نامه اجرایی تأسیس مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی مصوبه چهل و سومین نشست شورای عالی اشتغال مورخ 1392/04/19 طی حکمی از سوی استاندار محترم البرز آقای احمد زارعی رئیس هیئت مدیره خانه صنعت،معدن و تجارت استان البرز به عنوان عضو هیئت فنی صدور مجوز تأسیس مراکز مشاوره کارآفرینی استان البرز منصوب گردیدند.
چهارشنبه 7 اسفند ماه 1392

مجمع عمومی بطور فوق العاده خانه صنعت و معدن استان البرز

مجمع عمومی بطور فوق العاده خانه صنعت، معدن وتجارت استان البرز در تاریخ 92/11/27 با حضور ریاست سازمان صنعت ، هئیت مدیره خانه صنعت واکثریت انجمن های صنایع همگن استان البرز در سازمان صنعت،معدن و تجارت استان البرز برگزار گردید.
سه شنبه 29 بهمن ماه 1392

آگهی مجمع عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت استان البرز به طور فوق العاده نوبت اول

مجمع عمومی به طور فوق العاده نوبت اول خانه صنعت،معدن و تجارت استان البرز روز یکشنبه مورخه 92/11/27 رأس ساعت 16 واقع در سازمان صنعت ,معدن و تجارت استان البرز برگزار میگردد.
دوشنبه 7 بهمن ماه 1392

دومین نشست هیئت مدیره خانه صنعت معدن وتجارت استان البرز با رئیس سازمان در تاریخ 92/10/21

دومین نشست هیئت مدیره خانه صنعت، معدن وتجارت استان البرز با حضور انجمن قطعات خودرو در سازمان صنعت، معدن وتجارت استان البرز تشکیل گردید
سه شنبه 24 دی ماه 1392

اطلاعیه تمدید مهلت معرفی کاندیدا توسط انجمن صنایع همگن

اطلاعیه : به اطلاع کلیه صاحبان صنایع همگن استان البرز میرساند معرفی کاندیدا توسط انجمن های صنایع همگن تا تاریخ 92/11/01 تمدید گردید.
سه شنبه 24 دی ماه 1392

اولین نشست هیئت مدیره خانه صنعت معدن و تجارت استان البرز با آقای ایرج موفق رئیس سازمان صنعت

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان البرز در نخستین نشست خود با هیات مدیره خانه صنعت و معدن استان، ضمن تاکید بر لزوم مشورت و مشارکت پررنگ تر بخش خصوصی در تصمیمات کلان مرتبط به تولید و تجارت استان، این بخش را یکی از ارکان مهم توسعه در استان البرز قلمداد کرد.
سه شنبه 24 دی ماه 1392

کنفرانس راهکارهای تامین مالی ،خرید خارجی تدارکات پس از گشایش در تحریم های خارجی و محدودیت های داخلی

کنفرانس راهکارهای تامین مالی ،خرید خارجی تدارکات پس از گشایش در تحریم های خارجی و محدودیت های داخلی با همکاری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران 15 و 16 بهمن در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار میگردد.
سه شنبه 24 دی ماه 1392

برگزاری نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران در استان بصره عراق

این نمایشگاه که در تاریخ 92/11/29 لغایت 92/12/02 به مدت 4 روز در استان بصره عراق برگزار میگردد فرصت مناسبی است تا صاحبان صنایع کشورمان صنعت خودشان را به جهان عرضه نمایند.
سه شنبه 24 دی ماه 1392

اعلام کاندیداتوری جهت مجمع عمومی خانه صنعت،معدن و تجارت استان البرز

با توجه به استعفای 3 نفر اعضای هیئت مدیره خانه جلسه مجمع عمومی بطور فوق العاده به منظور انتخاب 1 نفر اصلی و 2 نفر علی البدل برگزار میگردد.لذا انجمن های مذکور تا تاریخ 92/10/24 باید با همراه داشتن مدارک لازم نسبت به انتخاب کاندیدای خود اقدام نمایند.
شنبه 21 دی ماه 1392

تمدیداعلام فراخوان جهت انتخاب واحد های تولیدی و خدماتی برتر در رعایت حقوق مصرف کننده

به اطلاع کلیه انجمن هاو واحد های تولیدی و اقتصادی میرساند براساس نامه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان البرز، سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز با همکاری انجمن مذکور به واحد هایی که در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان فعالیت های مؤثری داشته و در صورت احراز شرایط گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در سطح استان اعطا می گردد. لطفاً به انجمن های تحت پوشش مراتب را اعلام تا پس از ارزیابی و بررسی اولیه توسط انجمن های صنایع همگن نسبت به معرفی واحد و یا واحدهای برتر به انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان البرز و یا این خانه مساعدت لازم را معمول فرمائید. مهلت ارسال تقاضا تا پایان 1392/10/26میباشد.
شنبه 21 دی ماه 1392
<123>